Sitenizin tüm ihtiyaçlarına uygun, kullanımı kolay, hızlı ve güvenilir bir site yönetim sistemidir. Sitenizin boyutları ve verdiğiniz hizmetlerin kapsamı ne olursa olsun ihtiyaçlarınızın tümünü karşılar ve zamanınızı daha verimli harcamanızı sağlar. Farkını hissedeceksiniz.

Binalar büyüdükçe yöneticilik hizmetleri bina sakinleri için zor bir hal almaktadır ve bu durum siteleri veya binaları profesyonel yönetim hizmeti almak zorunda bırakmaktadır. Yöneticilik hizmetleri için yetkilendirilen profesyonel yönetim firmaları ise bu işleri kendi ihtiyaçlarına yönelik yazılımlarla yönetmek zorunda kalmaktadır.

Profesyonel Site Yönetimi anlayışının Türkiye pazarında yeni yeni yer edinmesi her geçen günle birlikte yeni ihtiyaçların oluşması bu ürünün geliştirilmesinde itici güç olmuştur. Programın amacı başka bir yazılıma ihtiyaç duymadan tüm yönetim ihtiyaçlarını tek bir yazılım üzerinde birleştirmektir.

Bitary Site Yönetim Sistemi mümkün olduğunca az veriyi hızlı bir şekilde hatasız olarak alarak geliştirilebilirliğini sürdürebilmek için veri tabanında maksimum veriyi tutarken kullanıcıdan minimum veri düzenlemesini sağlayarak hatasız çalışan, hızlı raporlama yapabilen ve güvenlir bir site yönetim sistem sistemidir.

Öncelikli Amacımız

Bütçelerinizi kontrolünüz altında tutmak, harcamalarınızı ve nakit akışınızı hatasız yönetmek, konut sahiplerinizi ve konut kullanıcılarınızın memnuniyetlerini yükseltmek, yönetiminiz bünyesinde çalışan idari personel ve teknik kadroyu en verimli şekilde kullanmanızı sağlamak, daha güçlü ve zamanında nakit akışı sağlamak için doğru verilerle doğru zamanda bilgilendirme yapmak, sizi anlamsız verilerden kurtarıp sadece görmek istediğiniz verileri en basit şekilde size sunmak, çalışmanızın hiç bir aşamasında hızınızı kesmemek ve hatta hızınıza hız katmak, yönetimizde ihtiyaç duyduğunuz raporları değil en ufak yardımı dokunabilecek raporlara bile her an ulaşabilmenizi sağlamak, konutlarınıza verdiğiniz her hizmete katkıda bulunmak ve bunları yönetmek, sadece işleyişi sağlamak değil iş yükünüzü azaltmak öncelikli amaçlarımızdır

Web Sitesi

Bitary site yönetim sisteminin yönetim alanındaki kişilere veri sunduğu bir web sitesi uygulamaya dahildir. Bu web sitesi ile kullanıcılar yönetiminin paylaştığı tüm finansal verilere ve kişisel finansal detaylarının tümüne ulaşabilirler. Site yönetimi istediği takdirde aidat toplama işlemleri web sitesi üzeriden kredi kartı ile yapılabilir. Web sitesi bilgi sistemi mevcut bir web sitesine dahil olabilir yada sıfırdan bir web sitesi olarak kurulabilir. Mevcut web sitesine dahil edildiği zaman mevcut tasarımınız etkilemez, uyum sağlar. Web sitesi ile dosya paylaşımı sağlanabilir, Yönetim tarafından bilgilendirmeler yapılabilir. Yönetiminizin kullandığı bir web sitesi yoksa bu hizmet www.bitary.net/SiteAdi adresinden bu hizmeti kullanabilirsiniz.

1

Analiz

Site yönetiminizin işleyişini inceleyiyoruz, Yapılması gereken değişiklikleri bir rapor olarak onayınıza sunuyoruz.

2

Veri Aktarımı

Eski verilerinizi uygun bir formata çevirerek Bitary Site Yazılım Sistemine Aktarıyoruz

3

Test

Aktarılan verilerinizi size özel hazırlanan yazılımla birlikte denemeniz için test çalışması yapıyoruz.

4

Uygulama

Projenizi uygulamaya alıyoruz ve birlikte çalışmaya başlıyoruz